Unikanie kontaktu przez syna przebywającego w zakładzie karnym

WITAM. MOJ SYN W ZAKLADZIE KARNYM ZACHOROWAL. JEST TERAZ NA ODDZIALE PSYCHIATRYCZNYM I NIE POZWALA LEKARZOWI UDZIELAC ZADNYCH INFORMACJI O SOBIE. JESTEM TYM FAKTEM ZALAMANA. ODSUNAL SIE OD DZIEWCZYNY ZE MNA I Z RODZINA TEZ NIE CHCE UTRZYMYWAC KONTAKTOW. DO NIKOGO NIE DZWONI Z NIKIM SIE NIE KONTAKTUJE I NIC I NIKT GO NIE INTERESUJE. PODCZAS OSTATNIEJN WIZYTY POWIEDZIAL ZE NIE MAMY DO NIEGO PRZYJEZDZAC. JESTEM TYM FAKTEM ZALAMANA NIE WIEM CO MOGE ZROBIC. JAK MU POMOC JEST TAM SAM Z TYM PROBLEMEM,

Witam. Prawdopodobnie Pani syn zachorował wcześniej, możliwe, że z tego powodu popełnił czyn zabroniony i trafił do zakładu karnego. Pani syn ma prawo zakazać udzielania Pani i rodzinie informacji. Proponuje Pani uzbroić się w cierpliwość, choć przypuszczam, że sytuacja ta jest dla Pani ciężka. Jeśli rozpoznano u niego chorobę psychiczną, z czasem wraz z działaniem leków objawy choroby będą się zmniejszać m.in. izolacja o której Pani pisze.
Życzę Pani dużo cierpliwości i wytrwałości.