Usuwanie tłuszczaków na ciele

Mam na ciele tzw tluszczaki. Jeden na przedramieniu, udzie, plecach i nad brzuchem. Chirurg zlecił ich usunięcie operacyjne, niestety są sprzeczne zdania na ten temat. Proszę o informację czy lepiej nie ruszać tych zmian jeżeli póki co w niczym nie przeszkadzają czy jednak ze względów zdrowotnych poddać się wycięciu. Słyszałem opinie ze po wycięciu zmiany mogą zezlosliwiec.

- bardzo szczera odpowiedź z mojej strony takie opinie to czysta GŁUPOTA
Zmiany nowotworowe nawet te łagodne należy usuwać, aby właśnie zapobiec w późniejszym okresie transformacji w formę złośliwą. Aby w 100% określić czy zmiany guzowate jakie Pan posiada to rzeczywiście tłuszczaki należy je usunąć i poddać badaniu histopatologicznemu.

Sugeruje Pan , że zmiany po wycięciu zezłośliwieją w słoiku z formaliną???!!! Prosze poradzić tym , od których Pan to slyszał , zeby udali sie do psychiatry!!! Tłuszczaki usuwa sie kiedy rosna , daja dolegliwości lub po prostu pacjent chce ich usunięcia!!! zż