Utrata kilogramów i badanie cellulitu

Witam. Mam pewien problem. Straciłam dużo kilogramów w krótkim czasie, ponieważ zmieniono mi leki na tarczycę na zbyt dużą dawkę. Moja skóra straciła elastyczność. Jak ściskam np. skórę na udach to mam takie charakterystyczne grudki, które wskazują na obecność cellulitu. Jednak gdy naciągnę ją palcami i ponownie "ścisnę" to gródki znikają.. Czy to jest faktycznie cellulit czy po prostu skóra, która się "marszczy" z braku jędrności ?

Witam Panią,

Ciężko określić czy jest to cellulit nie widząc na żywo, jednak jeżeli widzi Pani charakterystyczne dołki to bardzo możliwe że jest to właśnie cellulit. Miała Pani wyższą wagę, schudła ale cellulitu nie jest tak łatwo się pozbyć.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk