Utrata trzech bliskich osób w ciągu trzech lat

potrzebuje pomocy chyba psychologa w ciagu 3 lat stracilam 3 bardzo bliske osoby i sobie niemoge z tym poradzic

To, o czym Pani pisze, to niezwykle trudna sytuacja i czasem ciężko poradzić sobie z żałobą po takich stratach. Pomoc psychologiczna to bardzo dobry pomysł. Może Pani zgłosić się do najbliższej poradni zdrowia psychicznego, gdzie pomoc będzie bezpłatna, ale pewnie będzie trzeba trochę poczekać na pierwsze spotkanie, albo poszukać pomocy płatnej.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam,
W tej niezwykle dla Pani trudnej sytuacji, zdecydowanie zalecam Pani skorzystanie z pomocy psychologa/ psychoterapeuty, który pomoże przepracować i przejść przez proces żałoby.
Pozdrawiam,
MM