Uzależnienie od alkoholu u mamy

nie wiem co mam robic mam problem moja mam pije alejest osoba niepelno sprawna jak mam jej pomoc pomoc jestem z wilkopolski jakis numer by z kims porozmawiac :(

Witam, najprostszą metodą na uzyskanie profesjonalnej i bardzo rzeczowej pomocy jest wykonanie telefonu do Ośrodka Interwencji Kryzysowej najbliższego miejscowości, w której Pan mieszka, Te ośrodki bardzo często prowadzą całodobową pomoc to raz, a dwa- posiadają szczegółową informację na temat wszelkich możliwych miejsc i form pomocy dla osób z różnorodnymi problemami.Pozdrawiam