Uzależnienie od komputera u nastolatki

Mam 13 lat i siedzę często rano i wieczorem na komputerze .. wychodzę normalnie z ludźmi na dwór z " koleżankami " mój brat uważa że jestem uzależniona ? Proszę o odpowiedz na pytanie
13 LAT ponad rok temu

Dzień Dobry,

Napisałaś, że często "siedzisz"" na komputerze, więc wygląda na to, że masz wgląd, że chyba za często i dużo?

Uzależnienie od komputera jest wtedy, kiedy życie i myśli kręcą się wokół komputera
i nie widzi się możliwości dobrowolnej z niego rezygnacji, zaniedbując ważne dla siebie sprawy.

Życzę Ci wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com