Uzależnienie od leku Imovane

Witam. Mam pytanie . Jestem uzalezniona od leku imovane bylam na detoxie dwa miesiace i po nich wrocilam znowu do leku imovane w duzych ilosciach. Przez miesiac bralam raz cztery raz osiem tych lekow a teraz mam zamiane leku z imovane na lorafen . Czy to dobry pomysl?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udąc się do lekarza psychiatry i scisle kieorwac się jego zaleceniami.

Uzależnienie od leków to bardzo poważna sprawa. Jeżeli lekarz zalecił zmianę na lorafen, to zrobił to z jakiegoś konkretnego powodu. Proszę wszelkie wątpliwości omówić z lekarzem prowadzącym. Zalecałabym też wizytę u terapeuty uzależnień, jeżeli oczywiście już Pani nie korzysta z takiego wsparcia.

Pozdrawiam serdecznie.