Uzależnienie od samogwałtu

Witam. Pisze o specyficznym i dosc wstydliwym problemie jaką jest "niemoznosc" w łóżku. Mam 21 lat i jestem uzalezniony od samogwałtu. Specyfika mojego problemu jest o tyle szersza iż nie moge współżyć z dziewczyną poniewaz moja erekcja jest niepelna. Podczas masturbacji wielokrotnie mialem wytrysk,jednak przy czesciowym wzwodzie lub nawet jego braku. Co mi dolega? Gdzie sie zglosic? Czy jest szansa na wyleczenie i czy kiedykolwiek bede sprawny seksualnie. Czy jest leczenia przez NFZ?

Dzień dobry.

Trudno z Pańskiego opisu wnioskować, czy jest Pan uzależniony od masturbacji, niewątpliwie jednak uzależnienie od niej może mieć negatywny wpływ na życie seksualne. Osoby masturbujące się nałogowo mogą się na ten sposób pobudzania uwarunkować na tyle, że w inny sposób nie będą mogły uzyskać satysfakcji seksualnej.

Dolegliwość ta jest wyleczalna. Warto skontaktować się z NFZ i dopytać, czy w Pańskiej okolicy przyjmują "zakontraktowani" seksuolodzy.

Pozdrawiam.