W jaki sposób mogę schudnąć?

Cześć, Mam 16 lat, 168 cm wzrostu i ważę 57kg. Chciałabym schudnąć jakieś 7-9 kg. W jaki sposób mogę to uczynić? Dwa razy w tygodniu chodzę na spinning, oprócz tego ćwiczę na lekcjach wychowania fizycznego i staram się ograniczyć jedzenie. Chciałabym się dowiedzieć jak długo zajmie mi zrzucenie zbędnych kilogramów. Czy sposób, który wybrałam jest odpowiedni. Proszę o odpowiedź.
16 LAT ponad rok temu

Witam,

Przede wszystkim Twoja masa ciała jest prawidłowa i nie powinnaś się odchudzać. Jeśli chcesz wyglądać szczupło i mieć jędrne ciało oraz zachować zdrowie powinnaś nadal wykonywać regularne ćwiczenia fizyczne oraz zacząć prawidłowo się odżywiać. Zdrowe nawyki żywieniowe powinny być stosowane przez każdą osobę – szczupłą czy otyłą, bez względu na masę ciała. Zajrzyj zatem do artykułu poświęconego temu tematowi i postaraj się do niego zastosować http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki

Pozdrawiam