W jakiej postaci szpinak jest najlepszy?

witam bardzo lubie szpinak. jem go swiezy same listki lub salatke grecka ale ze szpinaku.mam pytanie czy jezeli zrobie koktajl z mleka i 2 garsci szpinaka swiezego bedzie on rowniez tak samo zdrowy jak w salatce lub jedzac same listki?

Do przygotowania koktajlu zamiast mleka proponuję użyć produktu fermentowanego, czyli jogurtu naturalnego, kefiru lub maślanki. Oczywiście warto zwrócić uwagę na jakość tych produktów, najlepiej aby nie miały w sobie dodatku mleka w proszku ani skrobi. Użyje Pani całych listków zatem nadal skorzysta z dobrodziejstw szpinaku. Smacznego.