W jakim celu wykonuje się badanie immonochemiczne płynu MR?

Witam.W jakim celu wykonuje się badanie immonochemiczne płynu MR?W badaniu immunochemicznym: podwyższone IgG 64 (N<34) i IgA 5,27 (N.4,00).Proążków brak.MRI zmiana demielinizacyjna w kolanie ciała modzelowatego.Zeszłam 5 neurologów,każą czekać aż będę miała jakieś ubytki neurologiczne.Ciągle źle się czuje.Serce,traczyca,jonogram,morfologia,błędnik OK.Nie chcę diagnozy i dziękuję za opdo:proszę skonsultować z lekarzem.Chciałabym choć podpowiedzi

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani jakie konkretnie ma Pani objawy. Sam fakt, że "źle się Pani czuje" niestety nic nie oznacza. Badanie immunochemiczne wykonuje się w celu określenia prawdopodobieństwa SM. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą neurologiem, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.