Waga 4-miesięcznego dziecka a problemy z tarczycą

Moja córka ma dopiero 4 miesiace waży już 10kg i mierzy 74cm. Urodzila sie w 36tc z wagą urodzeniową 3,27kg i 55cm. Ja mam utajone Hashimoto leczone euthyroxem75. Po urodzeniu miala robione testy na tarczyce i dostalam tylko odpowiedz ze jest dobrze, żadnego wskazania do kontroli u endokrynologa. Teraz pediatra zaniepokojony szybkością wzrostu kazał iść do poradni endokrynologicznej. Jestem bardzo zaniepokojona, a na wizyte jeszcze troche musimy czekać. Czy jest to coś niebezpiecznego?

Nikt nie jest w stanie tego Pani powiedzieć bez wynikówe badań. Proszę spokojnie poczekać na wizytę, dziecko przejdzie badania i jeśli będzie taka potrzeba zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.