Widoczna komórka Hallera w zatoce w wyniku TK zatok
Badanie TK zatok wykazalo widoczna komórkę Hallera w prawej zatoce .Co to znaczy?

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Może to świadczyć o przewlekłym stanie zapalnym zatok. Ostateczne rozpoznanie należy do laryngologa, który na podstawie badania fizykalnego, objawów, wywiadu oraz wyników badań dodatkowych, postawi diagnozę.
Dlatego proszę udać się do laryngologa celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.