Widoczna komórka Hallera w zatoce w wyniku TK zatok

Badanie TK zatok wykazalo widoczna komórkę Hallera w prawej zatoce .Co to znaczy?

Witam serdecznie,

Może to świadczyć o przewlekłym stanie zapalnym zatok. Ostateczne rozpoznanie należy do laryngologa, który na podstawie badania fizykalnego, objawów, wywiadu oraz wyników badań dodatkowych, postawi diagnozę.
Dlatego proszę udać się do laryngologa celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.