Widoczny miernie wysycony cień, najprawdopodobniej wysepka kostna

proszę o pomoc. wynik rtg płuc w rzucie żebra trzeciego w części dolnej widoczny miernie wysycony cień. najprawdopodobniej wysepka kostna. co to jest

Sugerowałbym udać się z wynikiem badania RTG płuc do ortopedy lub pulmonologa w celu konsultacji.

Pozdrawiam serdecznie.