Wieczorne bieganie - kiedy jeść kolację?

Od niedawna zaczęłam wieczorami biegać. Czy moje wieczorne bieganie powinno odbywać się po czy przed kolacją?
ponad rok temu

Witam,

Lepiej, żebyś biegała przed kolacją, ponieważ Twój organizm potrzebuje składników odżywczych i energii do regeneracji mięśni. Dlatego ostatni posiłek spożywaj na maksimum 40 minut przed bieganiem, a po treningu zjedz kolację bogatą w produkty białkowe i węglowodanowe, np. koktajl mleczno-owocowy z otrębami czy kanapkę z pieczywem pełnoziarnistym, warzywami i tuńczykiem.

Pozdrawiam.