Wpadanie w histerię 5-tygodniowego dziecka

Witam, jestem mamą 5 tygodniowej córki Mała prawidłowo się rozwija,właściwie przybiera na wadze. Ogólnie śpi dobrze, tzn. zasypia po karmieniu przy piersi, ale wieczorami wpada w histerię co trwa ok 3-4 h. Momentami zasypia na rękach, co chwili się budzi i znowu krzyczy, czymś się zainteresuje i potem znowu krzyczy.Przytulenie nie pomaga. W sypialni wietrzymy, mamy temp. 21st., ciszę w mieszkaniu. Od 2 tygodniu podaję jej Delicol,ja nie jem nabiału. Poród poprzez vacum.Proszę o pomoc.

można zrobić USG głowy kontrolnie po takim porodzie. Poza tym powinna być zbadana , może ma wzmożone napięcie i to ja wybudzai podrażnia , w takim wypadku potrzebuje masażu i odpowiednich ćwicvzeń normalizujących napięcie. Problemy z napięciem sa czeęste w tym wieku.