Wrażenie nieudanego życia

Witam mam 50 lat;Od mych urodzin zycie moje bylo nieudane ,matka mnie porzucila jak mialam 3 lata;Adoptowali mnie wspaniali ludzie ,ktorych bardzo kocham ,ale nigdy im tego nie potrafilam okazac;Jako nastolatka uciekalam wielokrotnie z domu;Teraz jestem stara,nie mialam z rodzicami kontaktu przez ostatnie 10 lat,brakuje mi ich ,kocham ich ,i cierpie z tego powodu ze ich krzywdze ;Nie wybacza mi tego po raz kolejny;Pracuje ,nie lubie swojej pracy,ludzi co mnie otaczaja ,uciekam przed ludzmi

Witam. Często bywa tak, żę przeszłość wpływa na to jakimi jesteśmy ludzi, kształtuje Nas. Musiała Pani bardzo przeżyć odejście własnej matki. Możliwe, ze było to tak silne, że trudno było Pani zaakceptować miłość innych osób. Przede wszystkim zachęcam do zatelefonowania bądź odwiedzenia rodziców. Opowiedzenia im co Pani czuję, przeproszenia ich. Może będzie możliwość na nowy początek. Tłamsi się w pani wiele emocji, wiele pani przeżyła. Zachęcam Panią również do podjęcia terapii.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza