Wrażenie przemieszczania się wody w płucach

Dzień dobry, nie wiem co to, co robić, kogo się pytać... Pojawia się to z reguły gdy leżę, np. rano. Nie boli i czasem objawy ustępują. Podczas oddechu mam wrażenie, że coś mi się przemieszcza? Jakby woda w płucach lub niżej? Gdy wstaję, biorę głęboki wdech, by "ułożyć wnętrzności", odkaszlnę jak przy chrypce/mokrym kaszlu. Myślałam, że to płyn w opłucnej, ale osłuchano mnie i nic (akurat nic mi nie "latało"), prześwietlenie płuc, gastroskopia bez zmian. Do kogo się udać? Jakie badania zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wykonanych juz badan bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.