Wybudzanie się z płaczem u dziecka

Witam mam pytanie moje dziecko budzi się co noc z wielkim płaczem a nawet histeria i niewiem czym jest to spowodowane jak tylko zgaszę telewizor wystarczy 15 minut i płacz lubi spać w hałasie budzi się pozniej co 1,5 godziny i tak cała noc o pół roku

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie stwierdzić jaka jest przyczyna takiego zachowania dziecka oraz jakie postępowanie wdrożyć bez możliwości zebrania szczegółowego wywiadu. Prosze skontaktować się z pediatrą i rozważyć kontakt z psychologiem.