Wyczuwalne ciemiączko z jednej strony

Moja coreczka ma prawie dwa miesiace, tylne ciemiaczko jest z lewej str wyczuwalne a z prawej wogole, jak dotykam czuje bardziej po jednej str a po drugiej jakby bylo juz zrosniete

Witam,

Na tym etapie ciemiączko z pewnością nie jest zrośnięte. Być może bada je Pani nieodpowiedni sposób (pytanie w jakim właściwie celu w ogóle to Pani sprawdza?). Proszę skonsultować sprawę z pediatrą na najbliższej wizycie. Z pewnością nie jest to sprawa wymagająca natychmiastowej interwencji, niemniej, proszę przy okazji o tym wspomnieć.

Pozdrawiam