Wynik badania testosteronu a pieczenie sutków

Zbadałem poziom testosteronu Metoda elektrochemiluminescencji aparat Cobas Wyszło mi ze ma 1013 a Max jaki jest dopuszczalny to 836 Obecnie pieką mnie sutki po ciężkim wysiłku i nie tylko Waga mi nie spada Wiem ze wytwarza się za dużo estrogenu i to jego sprawka. Wiec prosze o pomoc co zastosować lub czy brać któryś z tych leków Armidex i Nolvadex

Aleksander Ropielewski

Bez wykonania dodatkowych badań oceniających funkcję gonad przysadki oraz nadnerczy nie mogę udzielić jednoznacznej odpowiedzi.