Wypadanie włosów oraz wyniki trijodotyroniny, DHEAS i androstendionu

Trijodotyronina TT3 2,05 DHEAS 421 Androstendion 4,0 Od strony ginekologicznej: cytologia ok, usg dopochwowe jajnikow ok USG tarczycy ok, przeciwciala ok, usg brzucha ok (w szczegolnosci nadnercza). Wypadanie wlosow na glowie (owlosienie w pozostalych miejscach w normie, bez zmian). Nie pije, nie pale. Nie jestem bezplodna (raczej), mam jedno dziecko. Jako antykoncepcja: wkladka. Jeszcze pozion zelaza jest zbyt niski. Pozostale setki badan w normie, w tym watrobowe tez ok. Jaka jest panstwa diagnoza. Jasli ktos poleci wykonanie kolejnych badan to umre ze zdziwienia. Nie ma juz co badac. 2 lata nic tylko chodze na badania. Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Podane przez Panią wyniki są w normie i bez analizy dotychczasowych badań nie jestem w stanie na ich podstawie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z endokrynologiem lub dermatologiem.