Wypijanie 3 piw dziennie

Co mi grozi jeśli od 5 lat wypijam 3 piwa dziennie, obecnie mam 27, proby watrobowe w miare w normie, nie liczac oczywiscie ryzyka uzaleznienia ktore to mam bardziej na tle behawiorycznym niz alkoholowym? Z gory dziekuje za pomoc

Nie ma bezpiecznej dawki alkoholu, są natomiast zalecenia WHO. Znajdzie je Pan z łatwością wpisując w przeglądarkę standardowa dawka alkoholu.