Wyznanie miłości starszemu chłopakowi

W jaki sposób mogę powiedzieć chłopakowi, z którym się przyjaźnie, że kocham go, jeśli on jest ode mnie trzy lata starszy

Witam, wydaje mi się, że najlepiej jest mówić wprost, tak jak Pani czuje i tak aby było to zgodne z Pani potrzebą odsłonięcia swoich uczuć wobec tego mężczyzny. 3 lata to nie jest duża różnica wieku wśród ludzi dorosłych. Pozdrawiam

Szczerość, autentyczność i jasność jest zawsze najlepszym atutem. Choć nie od tego tak naprawdę zależy "sukces". Mówiąc o swoim uczuciu daje sobie Pani szansę na związek, ale także naraża się na "odrzucenie". Zawsze jednak będzie Pani wiedziała "na czym stoi" i dzięki temu mogła podejmować dalsze decyzje; będzie Pani mogła działać, zamiast żyć oczekiwaniem.