Uświadomienie sobie miłości do chłopaka

Witam, dwa lata temu spotykałam się z pewnym chłopakiem, był to tylko kolega. Pewnego razu zauważył mnie w towarzystwie innego faceta, co go strasznie zdenerwowało i od tamtej pory nasz kontakt się urwał, teraz doszłam do wniosku że go kocham, staram się o nim zapomnieć ale nie dam rady, próbowałam związać sie z kimś innym ale po jakimś czasie moje uczucia gasły, nie wiem co robić. Proszę o pomoc :(

to, co Pani opisuje, nie wyglada na milosc....dobrze byloby z psychoterapeuta przyjrzec sie, o co tak naprawde chodzi i co zmienic w zyciu, aby moc wejsc w satysfakcjonujacy zwiazek.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,
proszę skontaktować się z tym chłopakiem i sprawdzić czy jest jeszcze wolny, jeżeli tak, zachęcam do otwartej rozmowy na temat swoich przemyśleń i uczuć do niego. Może jest dla Pani jeszcze jakaś szansa w jego sercu, proszę go o tą szansę zapytać. Utrzymywanie jego obrazu wyłącznie w wyobrażni i kultywowanie swojej do niego miłości bez konfrontowania jej z realnością jest bez sensu, żyje Pani wtedy w jakiejś iluzji bez kontaktu z rzeczywistością, łudzi się , marnuje czas.
Jeżeli nie jest wolny, sugeruję dalsze poszukiwania swojej drugiej połowy w końcu na pewno trafi się ktoś kogo Pani pokocha na dłużej.
pozdrawiam