Wzbudzanie zazdrości u partnera

dzien dobry chcialam sie zapytac jaki jest najlepszy sposob zeby moj byly byl o mnie zazdrosny ? np przez facebooka lub inne portale internetowe to dla mnie bardzo wazne dziekuje

w co Pani chce grac i w jakim celu? takie gierki w zwiazkach NIGDY sie nie oplacaja...na dluzsza mete sa nieskuteczne i raniace..glównie Pania..pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dobrze, że sie Pani spytała, zanim podjęła takie, mówiąc szczerze, niedojrzałe zachowania.
Manipulowanie zostawmy mediom i politykom, w sprawach intymnych takie "gry wojenne" dają opłakane skutki.
Przez Fb stało się już wiele krzywd i błędów a układach parterskich...
Pozdrawiam. JW

Witam. partner powinien okazywać szacunek i miłość, a nie zazdrość. Mam wrażenie, że nie ma Pani skad czerpać wiedzy o właściwych relacjach pomiędzy partnerami. I to byłby dobry moment, aby porozmawiała Pani z psychologiem na ten właśnie temat. W te podpuszczania zwykle bawią się niedojrzałe małolaty. Zapewne jakaś koleżanka Pani podpowie. Pozdrawiam

Jedna z lepszych metod jest po prostu prawdziwe i autentyczne poukładanie sobie życia na nowo, odnalezienie siebie i swojego poczucia szczęścia poza relacją. Ma to też ta dobrą stronę, że nawet jeśli nie zadziała (nie wzbudzi zazdrości) i tak przyniesie bardzo pozytywne i wzmacniające dla Pani samej efekty, które być może doprowadzą do tego, że chęć wzbudzania zazdrości, czy w ogóle kontaktu z byłym wygaśnie.
Pytanie czemu zależy Pani na tym, by były był zazdrosny? Może to oznaczać, że dla Pani ta relacja jeszcze się nie skończyła, choć dla byłego partnera już tak. Pytanie czy na pewno warto inwestować w to zasoby i energię?