Wzdęcia a nowy sposób odżywiania

Witam od jakiegoś miesiąca zmieniłam swój styl życia odżywiam się zdrowo, ćwiczę , ale zauważyłam, że mam od jakiegoś czasu straszne wzdęcia i nie wiem czym to jest spowodowane

Lek. Katarzyna Szymczak

Być może spożywa Pani teraz więcej produktów, które sprzyjają wzdęciom jak np. groch, fasola, brukselka, kapusta. Duża ilość białka w diecie,mleko, jedzenie w pośpiechu czy napoje gazowane także mogą powodować wzdęcia. Proszę zwrócić uwagę na spożywane pokarmy.
Pozdrawiam