Wzmocnienie orgazmu i pożądania a preparaty ziołowe

w jaki sposób wspomóc orgazm i pożądanie preparatami ziołowymi jakie są najwiarygodniejsze

Dzień dobry!

Preparaty ziołowe nie mają jednoznacznego, bezpośredniego, pozytywnego wpływu na jakość przeżywanego orgazmu. U większości kobiet na przyjemność przeżywaną podczas zbliżenia mają przede wszystkim:
- atmosfera panująca w związku, pozytywne uczucia między partnerami
- technika miłosna, odkrycie (lub nie) ulubionych form pieszczot
- samoocena, nastawienie do siebie, swojego ciała, swojej seksualności
- nastrój, samopoczucie, stopień zmęczenie, ogólnego zadowolenia z życia
- poglądy, przekonania i emocje wyniesione z domu rodzinnego
- stan zdrowia, choroby przewlekłe, przyjmowane leki, zaburzenia hormonalne, przebyte ciąże, trudne porody itp.

Zazwyczaj przyjmowanie ziołowych preparatów działa na zasadzie placebo.

Pozdrawiam!