Zaburzenia integracji sensorycznej
Witam. Mam synka 2.5 roku jest nadpobudliwym dzieckiem tzn wszedzie go pełno, ale potrafi sluchac ksiazki np 25 min i ukladac puzle. Ma zaburzenia integracji sensorycznej ale martwi mnie ze jest taki energiczny czy to moze byc adhd?? czy mozna juz diagnozowac. jako 2 miesieczne niemowle mial usg glowki wszystko bylo ok.

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Witam. Dwuipółletnie dzieci zazwyczaj charakteryzuje wysoki poziom energii. Z kolei duży a nawet bardzo duży poziom energii nie oznacza od razu ADHD, zwłaszcza że dziecko potrafi się skupić. Jeśli ma Pani wątpliwości, proszę na początek skontaktować się z psychologiem dziecięcym. Pozdrawiam!
Jesli ma Pani wątpliwości warto skosnultować się z psychologiem dziecięcym. Specjalista na podstawie wywiadu i obserwacji Malca okresli, czy sa powody do niepokoju czy podjęcia rehabilitacji i wspierania rozwoju synka.