Zaburzenia koncentracji a stany depresyjne

Witam, Kika miesięcy temu miałam 2 epizod depresyjny, dostałam silne leki na zaburzenia depresyjno-lękowe - większość objawów somatycznych ustąpiło. Jednak od 3 miesięcy odczuwam silne stany przedomdleniowe, bóle i zawroty głowy, ostatnio znajomi łapią mnie na tym, że coś do mnie mówią a jakby to do mnie w ogóle nie docierało. Byłam u lekarza rodzinnego, który stwierdził, że są to objawy depresji i nerwicy, zaś psychiatra zalecił pełną diagnostykę. Co mam zrobić? Proszę o odpowiedź Dora

Najlepiej będzie, gdy pójdzie Pani za radą lekarza rodzinnego i psychiatry - wykona pełną diagnostykę. Dopiero wtedy będzie wiadomo co się dzieje i jakie jest źródło Pani dolegliwości. A z takimi informacjami będzie można podjąć kolejne kroki terapeutyczne.