Zaburzenia nastroju po stracie pracy

Witam serdecznie, Nie wiem co mam ze sobą zrobić. Od jakiegoś czasu na nic nie mam ochoty. 3 miesiące temu straciłam prace, którą bardzo lubiłam i teraz nie mogę się przełamać i iść o nowej bo po prostu mnie nic nie cieszy. Od 4 lat mieszkam poza domem, rodzina mnie nakłania do powrotu do domu, ale na wsi nie miałabym co robić chociaż ja wracam na mieszkanie z domu to tęsknie za nimi. Tutaj też nie mogę już wytrzymać bo wszytko mnie denerwuje i potrzebuje zmiany tylko nie wiem jakiej...

W sytuacjach takich warto mieć przyjaciół, którzy mogą nas wesprzeć i doradzić. Jeżeli Pani nie ma takiej osoby warto byłoby porozmawiać z psychologiem.