Jak sobie poradzić po stracie psa?

Ja straciłam mojego pieska wczoraj pod kołami auta. Nie mogę się z tym pogodzić. Obwiniam się za jego śmierć. Nie ubrałam mu smyczy...i odeszłam kawałeczek od domu. Już tak chodziliśmy i zawsze się słuchał....tym razem było inaczej.... ból po jego stracie jest niesamowity....nie radzę sobie z tym, nie jem, nie gotuje....bardzo tęsknię....co robić?

Proszę rozważyć konsultację z psychologiem. Może to pomóc w poradzeniu sobie ze stratą, której Pani doświadczyła.