Jak sobie poradzić po stracie rodziny w wypadku?

Co mam zrobić? Mama 13 lat. Rok temu zmarła w wypadku samochodowym moja najbliższa rodzina, tzn. 3 braci z czego jeden bliźniak z którym byłam mocno związana i rodzice.Wszystkich bardzo kochałam jednak największą stratę odczuwam po stracie bliźniaka, mogłam z nim porozmawiać o wszystkim, a teraz go niema.. Po tym wszystkim przeprowadziłam się do dziadków, przez co straciłam kontakt ze znajomymi. Nie potrafię wykonywać nawet najprostszych czynności. Po mimo że minął już rok cały czas czyje jak by to było wczoraj. Chce umrzeć, nie mam już siły..

Jak najszybciej powinnaś o tym powiedzieć dorosłej osobie, której ufasz (np. dziadkom, nauczycielce, szkolnemu pedagogowi/psychologowi). Możesz również skorzystać z anonimowego telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111. Osoby dorosłe pomogą Ci poradzić sobie z trudnościami, o których piszesz, ale musisz o tę pomoc się zwrócić. Pierwszy krok zrobiłaś pisząc tutaj wiadomość, teraz proszę zrób kolejny.