Zaburzenia pamięci i mowy u 30-latka

Czy w wieku 30 lat można mieć ubogie słownictwo i prawie żadnej wiedzy w głowie. Mimo ukończonych studiów (nic z nich nie pamiętam). Mieć poczucie strasznego ograniczenia swojego mózgu? Że mój mózg tego nie przedźwignie?Czy konieczna jest konsultacja ze specjalistą? Mieć poczucie że otaczający mnie świat, to dla mojego mózgu za dużo.

Konsultacja ze specjalistą zdecydowanie będzie dobrym pomysłem. Proszę rozważyć wizytę u lekarza neurologa lub psychiatry. Pozdrawiam, Justyna Owczarek- Skoneczna

Dzień dobry. Oczywiście, że wizyta u specjalisty jest konieczna. W sumie dziwne, że jeszcze się Pan nad tym zastanawia, ale może wynika to z objawów. Proszę jak najszybciej udać się do neurologa lub psychiatry. A na początek może być lekarz rodzinny.

Dzień dobry. Trudno odpowiedzieć tutaj na Pańskie pytanie. Kiedy zaczęły się problemy, czy trwają całe życie. Proponuję w pierwszej kolejności skontaktować się z psychologiem, on byc może skieruje do kolejnych specjalistów. Pozdrawiam.