Zaburzenia widzenia i halucynacje po przedawkowaniu amfetaminy

Witam, jak mogę szybko przerwać zaburzenia i halucynacje po zażyciu za dużej ilości amfetaminy - proszę o skuteczny sposób. Zazwyczaj zauważyłem, że trwała 12 godzin bez żadnej pomocy, lecz to meczące. Jak szybko przerwać? Za pomoc i poradę serdecznie dziękuję i czekam.

Witam!
Amfetamina jest narkotykiem i pomijam już to, że jest substancją nielegalną. Jednakże Pańskie pytanie zmusza mnie do uświadomienia Panu, że wystąpienie zaburzeń widzenia oraz długotrwałego pobudzenia świadczy albo o przedawkowaniu amfetaminy, albo o domieszce innych substancji (szczególnie takich, które powodują zaburzenia widzenia). Przerywanie wskazanych objawów długoutrzymujących się jest możliwe, ale tylko po zastosowaniu odpowiednich leków pod nadzorem lekarza. Ogólnie musi Pan zaprzestać stosowania amfetaminy i w przypadku jakichkolwiek problemów zgłosić się do poradni leczenia uzależnień. Regularne stosowanie amfetaminy prowadzi do wyniszczenia organizmu i pozostawia trwałe skutki w organizmie. Proszę nie lekceważyć problemu, opisana sytuacji świadczy o realnym zagrożeniu zdrowia! Pozdrawiam serdecznie!