Zaburzenia ze spektrum autyzmu i migrenowe bóle głowy u 7-letniej dziewczynki

witam mam dziecko 7 letnie dziewczynka z zdiagnozowanym Zaburzenia ze spektrum autyzmu i migrenowymi bolami glowy mieszkamy w Szkocji od ok 4 lat moje dziecko boli brzuch miala badania krwi pod roznym katem usg brzucha ktore wykazalo powiekszone wezly chlonne kreskowe ok 1.4 cm po ok pol roku powtorne badanie usg brzucha ktore nic nie wykazalo jestesmy u kresu sil dziecko meczy sie a ja nie moge nic poradzic badania krwi moczu kalu nic nie wykazaly okaz zdrowia chcialabym pomoc mojemu dziecku

Witam!
Zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego towarzyszą wielu dzieciom ze spektrum autyzmu.
Przesyłam Pani link do strony. Jest na niej artykuł oraz namiary na specjalistę w USA. Może uda się Pani nawiązać kontakt mailowy i otrzymać informacje nt. leczenia.
Życzę zdrowia i powodzenia, J.Pluta

http://www.domrainmana.pl/index.php/2014/04/stany-patologiczne-ukladu-pokarmowego-u-dzieci-z-autyzmem-analiza-i-leczenie/

Dzieci z ASD mają zazwyczaj problem z jelitami. Zaburzona flora jelitowa, stan zapalny oraz nieszczelność błony śluzowej przyczyniają się do powstania dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego oraz, ze względu na toksyny bakteryjne i grzybicze oraz zaburzenia wchłaniania​, nasilają się objawy autyzmu. Trzeba zdiagnozować jelita, wyleczyć je, uzupełnić niedobory żywieniowe na poziomie komórkowym, a to znacznie poprawi kondycję dziecka. W razie potrzeby proszę o kontakt telefoniczny: 731 999 150 (możliwa także konsultacja skype, jeśli chciałaby Pani dzwonić z zagranicy).