Zainteresowanie tą samą płcią?

Witam. Moje pytanie jest dość dziwne i trudne do prawidłowego opisania. Od pewnego czasu zastanawia mnie to czy zrobiłbym to z facetem, mam 19 lat, mam dziewczynę prawie rok, a w mojej głowie czasem pojawiają się takie dziwne myśli. Wcześniej nigdy mi się to nie zdarzało więc nawet nie wiem czym jest to spowodowane. Czy to po prostu ciekawość? Wydaje mi się, że każdy mój kolega, którego znam nie myśli o tym o czym ja, żadnemu facetowi nie przychodzi to do głowy prócz biseksualistów. Potrafię podziwiać ciało faceta, a także jego przyrodzenie. I tutaj moje pytanie: czym to jest spowodowane? Czy są to jakieś oznaki biseksualizmu? Czasem dręczy mnie to i ta myśl, dlatego proszę o odpowiedź eksperta i pozdrawiam.
19 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Zdarza się, że ludzie mają w swoim życiu jakieś pojedyncze incydenty zachowań homoseksualnych, jednak nie wystarcza to do zdiagnozowania biseksualizmu czy homoseksualizmu. Są teorie, które mówią, że człowiek przez całe życie porusza się na osi między hetero a homoseksualizmem.
Tak więc, Twoje zachowanie, a właściwie same myśli nie oznaczają, że jesteś biseksualistą.

Zastanów się jednak, nad tym dlaczego ta myśl wywołuje w Tobie lęk? W jakich okolicznościach pierwszy raz zaczęły się pojawiać u Ciebie tego typu myśli? Na koniec chcę podkreślić, że obecnie medycyna uznaje wszystkie orientacje za zdrowe.

Serdecznie pozdrawiam