Dlaczego czasem interesuję się facetem skoro sam nim jestem?

  Takie o to moje pytanie: dlaczego czasem interesuję się facetem skoro sam nim jestem? Jaka może być przyczyna? Czy mogą to być objawy biseksualizmu? Czasem patrzę na męskie członki i zastanawiam się czy chciałbym także przeżyć to z facetem, i co najciekawsze nie czuje w tym obrzydzenia. Dlaczego tak jest? Większość facetów (wydaje mi się) że tak nie ma. A dodam, że jestem w rocznym związku z kobietą.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

To, że zastanawiasz się "czy chciałbyś uprawiać seks z mężczyzną" nie oznacza jeszcze, że jesteś biseksualistą. Zdarza się,  że niektórzy mężczyźni maja takie myśli jak Ty, a nawet próbują je urzeczywistnić, lecz bywa, że kończy się na jednorazowym epizodzie.

Napisałeś, że od roku jesteś w związku z kobietą. Ważne jest, czy ten związek jest dla Ciebie satysfakcjonujący, zwłaszcza pod względem emocjonalnym i seksualnym. Jeżeli masz wątpliwości co do swojej orientacji, możesz wybrać się do seksuologa, który przeprowadzi z Tobą testy diagnostyczne.

Serdecznie pozdrawiam.