Załamanie nerwowe u 19-letniej osoby

Witam. Zacznę od tego że w latach gimnazjalnych często czułam się "tak jakby mnie tu nie było", miewałam załamania. Tutaj urywa się moją pamięć, jestem w klasie 3 liceum i nie pamiętam zbyt wiele od klasy 1 do teraz. Miewam skrajne emocje, nie wychodzę z domu, nie spotykam się z ludźmi, boję się zbłaźnienia, potknięcia, nie jem w miejscach publicznych, boję się że ktoś mnie zabije, śpię z nożem pod łóżkiem. Czuje ciągłe napięcie, ściśnięte gardło i żołądek. Jestem załamana nie daje sobie rady.

Witam, to wszystko ci Pani pisze wywołuje niepokój. Cierpi Pani - nie pomożemy korespondencyjnie. Namawiam na szybka wizytę u psychiatry bądź psychologa - te wszystkie objawy trzeba uporządkować, o wiele rzeczy dopytać i Pani pomóc. Prosze nie czekać!

Dzień dobry!

Proszę pozwolić sobie pomóc, jest możliwe, aby poczuła się Pani lepiej i zaczęła rozwiązywać swoje trudności.
Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry oraz psychologa, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!