Załamanie, płaczliwość i zawroty głowy podczas przerwy w psychoterapii

Witam.od 4 lat lecze sie na nerwice z napadami lekowymi.bralam różne leki obecnie przyjmuje efevelon sr.112.5 mg.przechodze terapiepsychodynamiczna ale obecnie mam 4 miesieczna przerwe z powodu urlopu macierzyńskiego psychoterapeutki i jednocześnie psychiatry.od tygodnia mam zalamanie,placz,drżenie,zawroty glowy.niewiem co mam robić?świat mi sie wali.niemoge normalnie funkcjonować.pomocy.

Dzień dobry!

Wiele zależy od tego, jakie zasady ustaliłyście Panie przed przerwą. Czy ma Pani możliwość i pozwolenie na skontaktowanie się ze swoją terapeutką? Czy w razie nagłej potrzeby miała Pani we własnym zakresie szukać pomocy i zgłosić się do innego psychologa/ lekarza? Czy omawiały Panie, co może się dziać podczas tej przerwy i jak postępować w razie tych sytuacji?

Pozdrawiam!

Witam. To na pewno bardzo trudne. może na ten czas póki psychoterapeutka nie wróci, warto z innym psychoterapeutą porozmawiać bądź też odezwać się do swojego i spytać czy jest możliwe jakieś spotkanie zanim wrócicie do pracy.