Załamanie z powodu problemów zdrowotnych

Mam na imię Ela, 52 lata, od 6 lat zespół parkinsona, od kilku miesięcy dodatkowo cała cuchnę i nikt nie wie dlaczego.Byłam silną psychicznie osobą ,dzisiaj jestem załamana,pozbawiona całkowicie radości życia,rodziny,znajomych,pracy...byłam u lekarza psychiatry i poleciła mi Pani Doktor wizytę u psychologa.proszę o odpowiedź czy może mnie Pani przyjąć ?

Dzień dobry!

Zdecydowanie podjęcie psychoterapii jest właściwą drogą.

Pani pytanie trafia do wielu różnych psychologów, stąd na wizytę proszę się umawiać indywidualnie, w prywatnym kontakcie.

Pozdrawiam!

polecam liefe flou therapy (kontancin jeziorna).to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza