Zanik pamięci po wypiciu alkoholu u 32-latki

Witam, nie wiem jak opisać mam swój problem...czuję że mam problem z alkoholem (nie piję codziennie, raz na 3 miesiące,może dłużej) ale jak wypiję to... czasami film się mi urywa (nie jest to zawsze), zależy od dnia, czy czegoś. Może to nie byłby problem ale mam endo wstawione i boję się że coś złego się mi stanie (bóle nogi i nie pamiętam co się działo). Jak myślę że kontroluję się to wtedy najczęściej jest że nie. Wtedy mam inny problem bo nie wiem czy sobie nie wmawiam bólu i biorę tabletki

Witam. Jeżeli alkohol sprawia tyle kłopotów i przynosi nieoczekiwane skutki, to myślę, że warto rozważyć całkowitą abstynencję. Jeżeli ma Pani problem z utrzymaniem całkowitej abstynencji, to warto zgłosić się do Poradni Leczenia Uzależnień. Pozdrawiam

Nadmierne spożycie alkoholu może spowodować wskazane przez Panią objawy. Jeżeli jakiekolwiek spożycie powoduje tego typu problemy, to aby im zapobiec należy odstawić alkohol. Jeżeli nadmierne spożycie - wówczas nalezy rozważyć zmniejszenie porcji alkoholu. W przypadku dalszych problemów należy skierować się do poradni leczenia uzależnień, gdzie mogą Pani pomóc.