Utrata pamięci przy piciu alkoholu

Witam mam 26 lat i zauważyłem ze jak pije alkohol to trace pamięć i nie pamietam nic na drugi dzien...nigdy wczesniej tak mi sie nie działo....

Aleksander Ropielewski

Sugeruję zmniejszyć lub zaprzestać picie alkoholu, a gdy to nie przyniesie skutku, konsultację z neurologiem lub psychiatrą.

Z tego co Pan pisze alkohol nie służy Panu zbyt dobrze. Być moze dobrym pomysłem byłby okres abstynencji? Sugeruję kontakt ze specjalistą terapii uzależnień. Nawet jeśli nie jest Pan osobą uzależnioną, to może Pan w ten sposób uzyskać wiele informacji na temat skutków picia.

http://www,gabinetzmian.pl