Awanturowanie się po spożyciu alkoholu

Witam mam problem polega on na tym że gdy wypiję Alkohol zawsze robię awantury dla partnera krzyczę, płaczę obrażam itp i mam pytanie do pana jaka może być tego przyczyna dodam że piję od okazji jak można mi pomóc ?z góry dziękuję za odp

Witam. Może warto nie pić alkoholu? Są osoby u których alkohol wyzwala agresję. Więcej Pani straci niż zyska pijąc alkohol. Proszę to rozważyć. Pozdrawiam

Przyczyny mogą być różne. Alkohol stępia kontrolę, która na co dzień działa bez zarzutów. Być może po alkoholu wyzwalają się jakieś agresywne tendencje, które kontroluje pani będąc trzeźwa. Lub wypiera pani trudności na co dzień i stąd (gdy kontrola jest obniżona) złość i agresja wraca po alkoholu.
Myślę, że najlepszym remedium na ten problem będzie zmniejszenie ilości spożywanego alkoholu, bądź w ogóle zaprzestanie picia. Pozdrawiam.