Zanik wzwodu podczas próby seksu z obcą kobietą

witam i pozdrawiam,przejdę zaraz do żeczy kochamy sie z zoną i nie mam problemów z erekcią kochamy się bardzo często po rozmowie z żoną pozwoliła mi na sex z obcą kobietą przed spotkaniem byłem bardzo podniecony ale przed samym stosunkiem klapa brak erekcji skończyło się na pieszczotach w czym problem po powrocie do domu powrót erekcji i wspaniały sex jak tego uniknąć jak leczyć żona nie zabrania mi sexu z nieznajomą ale boję się następnej wpadki proszę o pomoc pozdrawiam

Eksperymentowanie poza układem partnerskim zaliczamy do zachowań ryzykownych, choć nierzadkich. Robi się to na własny rachunek, to kwestia odpowiedzialności i wyobraźni, proszę nie mieszać w to medycyny...
Pozdrawiam i zachęcam do refleksji nad ważnością więzi międzyludzkich w życiu człowieka.
JW, seksuolog.org.pl