Zapalenie oskrzeli u 101-latki

Babcia ma 101lat i 5 m-cy lekarz stwierdził zap.oskrzeli dał antybiotyk augmentik 1,0 2x1 tabl. i atrovent na wziewy bo jej strasznie charczy w gardle. Dzisiaj rano jak się obudziła to ma strasznie powieki napuchniete dolne i gorne tak jak na dmuchane i cały czas ma zimne poty. Nie wiemy co mamy robic. prosze o porade.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany obrzęk powiek może być wynikiem na przykład uczulenia na lek. Proszę niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.