Zapomniana 13-sta tabletka, a stosunek przed?

Witam.
Biorę tabletki 2,5 roku zawsze o 18. W poniedziałek miałam 13 tabletkę z blistra czyli drugi tydzień, zapomniałam ją zażyć i przypomniałam to sobie dopiero we wtorek przy 14 tabletce i wzięłam dwie było to spóźnienie 24-godzinne.

Moje pytanie jest takie: w niedziele około godz. 14 kochałam się ze swoim chłopakiem i tabletki były jedynym zabezpieczeniem, w niedzielę wzięłam normalnie tabletkę i wcześniejsze także.
Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Czy tamten stosunek był zabezpieczony? Bo już zaczynam popadać w paranoje, bo wszędzie jest napisane o tym co jest po, a niestety nie o tym co przed.
Czekam niecierpliwie na odp. i z góry dziękuję.

Dzień dobry!

Tak długo Pani bierze tabletki, ze owulacja z pewnością jest zablokowana. Bardzo dobrze, że wzięła Pani tak szybko zapomnianą tabletkę. Może Pani być spokojna.

Z poważaniem