Zapotrzebowanie kaloryczne dla 28-latki

witam mam 28 lat, 170 cm wzrostu ważę 58 kg. Chcialabym schudnąć 2 kg ale jakoś mi nie wychodzi..jakie powinno być moje zapotrzebowanie kaloryczne przy średniej aktywności fizycznej prowadzę gospodarstwo rolne oraz zajmuje się dzieckiem
28 LAT ponad rok temu

Roma Wojtewicz Dietetyka, Poznań

Witam
Pani masa ciała znajduje się w normie, dlatego brak wskazań dla wprowadzenia diety o obniżonej energetyczności. Zapotrzebowanie energetyczne dla podanych parametrów wynosi ok 1950kcal.