Zatkany nos i problemy z oddychaniem oraz brak kondycji

od 8 miesiecy mam problemy z oddychaniem,mam ciagle zatkany nos i oddycham przez buzie testy alergiczne nic nie wykazaly,spacer na dystansie 500 metrow sprawia ze mam zadyszkegdy nabieram powietrza czuje jak bym nabieral je w dziurawy balon,chrapie tez w nocy,po połezeniu sie do łozka ciezko mi sie oddycha koło 20 minut potem jest w miare dobrze,mam ciagle podniesiony cukier we krwi koło 112,cisnienie przewaznie 118/60 puls 70 ekg bez zmian zatorowosc pluc tez byla badana inic tam nie bylo

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie badań w kierunku cukrzycy z powodu podwyższonych wartości glikemii na czczo. Proponuję wykonać badania w kierunku niewydolności serca. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po zebraniu wszystkich danych będzie można zdecydować o odpowiednim dalszym postępowaniu.