Zatrzymanie odchudzania podczas stosowania diety białkowej

witam.Mam 36l.od 2 msc jestem na diecie białkowej..schudłam około 12 kg.tylko martwie sie ze waga stanela i 2 tyg ani nie drgnie:(czy ja juz wiecej nie schudne?poczatkowa moja waga była 76,8 a teraz 64.8..dodam jeszcze ze cwicze kilka razy w tygodniu.Bardzo prosze o odpowiedz,bo zalezy mi żeby schudnąć jeszcze okolo 8 kg.pozdrawiam

Witam, po pierwsze odradzam stosowanie diety białkowej. Ćwiczac potrzebuje Pani dużo zdrowych węglowodanów. Są one niezbędne do budowania glikogenu w mięśniach, który jest źrodlem energii dla organizmu. Utrata wagi u Pani może być związana nie tylko z ubytkiem tkanki tłuszczowej, ale również z ubytkiem mięśni (glikogenu). Są gabinety dietetyczne wyposażone w analizator składu ciała. Można sprawdzić jaka jest jakość naszego ciała i w którym kierunku postępuje odchudzanie (utrata tłuszczu czy mięśni). Podczas prawidłowego stopniowego odchudzania nastepuje zatrzymanie tego procesu, ale w późniejszym czasie niż u Pani. Wtedy trzeba pozwolić organizmowi odpocząć. Pozdrawiam